Kas OLLY katus on kallis?

EI, Olly katused on väga konkurentsivõimelise hinnaga – küsi pakkumist ja te üllatute meeldivalt. Te ostate otse kodumaiselt tootjalt – parim hind, parimad materjalid, kontrollitud kvaliteet!

Milline profiil on parim?

Katus on maja välisilme tähtsaim osa. Lisaks kaitsele ilmastiku eest peab katus hoolitsema ka maja dekoratiivse poole eest. Seega tuleks valida profiil ja värvitoon vastavalt maja tüübile ja fassaadile. Hästi vaadeldavale katusele sobivad dekoratiivsed Kiviprofiil ja Klassik, kõige lihtsam on paigaldada profiili T20. Suuremate pindade katmiseks nagu laudad, tööstus- ja laohooned soovitame kasutada meie valikus olevaid trapetsprofiil T20 või T45.

Kas ma saan osta katuse täislahenduse?

Jah, Olly Terasprofiilid AS pakub täislahendust. Meie käest saate osta lisaks katusele kõik lisaplekid, vihmaveesüsteemid, turvatarvikud, aluskatted, kruvid ja läbiviigud. Eelarvestamine, tootmine, transport ja paigaldus – kõik ühest kohast!

Kuidas on OLLY katustel tagatud kvaliteet?

Tagamaks ranget vastavust Euroopa Liidu standarditele tarnime materjali hoolikalt valitud maailma suurimatest metallurgiatehastest. Kogu materjali tarneahel alates selle tootmisest kuni lõpp-produktini on dokumenteeritud ja hilisemalt kontrollitav vastavalt ISO 9001:2008 kvaliteedijuhtimise süsteemi osaks oleva tootmisohje tingimustele. Olly Terasprofilid AS poolt toodetavad teraspro¬ilid on testitud muuhulgas juhtivate rahvusvaheliste sertiftseerimis- ja katselaborite poolt, VTT Expert Services Ltd. (www.vttexpertservices.se ) ning SP Technical Research Institute of Sweden (www.sp.se) poolt.

Kuidas käib tellimine?

Kõik katuseprofiilid toodetakse nn rätsepatööna vastavalt kliendi antud paanide pikkustele. See tagab kiire paigalduse, parima lõpptulemuse ning minimaalse materjali kulu. Üldlevinud reegli järgi peaks võtma katuse mõõdud see kes paigaldab. Vajalike mõõtude võtmisel on meie müügipersonal teid valmis lahkelt juhendama. Kui oleme saanud katuse mõõdud/joonise koostab vastav arvutiprogramm täpse paanide laotise, ning meie müügipersonal eelarvestab sinna teie soovi korral juurde kõik ülejäänud tarvikud – aluskatted, lisaplekid, turvatooted, vihmaveesüsteemid, kinnitusvahendid jne. Tellimuse täitmise aeg on keskmiselt 1 nädal.

Kuidas käib tasumine?

Olly Teraspro­ilides käib tasumine kas sularahas või ülekandega. Soovi korral saame pakkuda ka LHV järelmaksu. Äriklientidel on võimalik sõlmida krediidimüügileping maksetähtajaga kuni 60 päeva.

Vastused enamlevinud küsimustele uue katuse tellimisel