Kiviprofiili iseloomustab traditsiooniline katusekivi muster, mis sobib eelkõige hästi viilkatusega eramutele andes hoonele efektse välimuse ja suurepärase üldmulje. Terasprofiilide paanid toodetakse kliendile sobivas pikkuses ning vastavuses standardiga EVS 920-2:2013. Terasprofiile on võimalik tellida erinevate pinnakatetega ning erinevates värvides (vt värvikaarti). Profileeritud plekist katusekattematerjal on kerge ja kiiresti paigaldatav ning on sobilik kasutamiseks nii uusehitiste kui ka vanemate katuste renoveerimiseks.

Katuseprofiil moodustab olulise osa hoone välisilmest ning peab kaitsma hoone aluskonstruktsioone niiskuse eest. Katuseprofiili valimisel tuleb kindlasti arvestada katuse kaldega, materjali sobivuse ning piirkonnaga.


Tagamaks ranget vastavust Euroopa Liidu standarditele tarnime materjali hoolikalt valitud maailma suurimatest metallurgiatehastest. Kogu materjali tarneahel alates selle tootmisest kuni lõpp-produktini on dokumenteeritud ja hilisemalt kontrollitav vastavalt ISO 9001:2008 kvaliteedijuhtimise süsteemi osaks oleva tootmisohje tingimustele.

Olly Terasprofiilid AS poolt toodetavad terasprofiilid on testitud juhtiva rahvusvahelise sertifitseerimis- ja katselabori poolt, VTT Expert Services Ltd.

Materjalid

Pinnakate polüester (PE)

Polüester on sise- ja väliskasutuseks mõeldud kergesti vormitav pinnakate millel on vastav korrosiooni- ja kriimustuskestvus. Enimlevinud pinnakate Euroopas (sh Eestis). Polüesterkattega terasplekist toodetakse nii katuse- kui seinaprofiile, lisatarvikuid ning liistprofiile. Polüesterpinnakatte eeldatav eluiga on 50 aastat ning pinnakattele tootja poolt antavaks garantiiks 10 aastat.

Pinnakate PUR

Polüuretaan on sise- ja väliskasutuseks mõeldud kergelt reljeefne kvaliteetne pinnakate, millel on tootjapoolne 20 aastane materjali garantii ning eeldatav eluiga minimaalselt 50 aastat. Pind on eriti vastupidav jää ning lume, mehaanilise kulutuse ja päikese ultraviolettkiirguse vastu. Tegemist on väga hea materjaliga katuse- ja seinaprofiilide valmistamisel.

Värvikaart: Polüester

Valge
PE RR20

Helehall
PE RR21

Hall
PE RR22

Tumehall
PE RR23

Must
PE RR33

Punane
PE RR29

Telliskivipunane
PE RR750

Kollane
PE RR25

Tumepruun
PE RR32

Sinine
PE RR35

Beez
PE RR30

Okkaroheline
PE RR11

Heleroheline
PE RR36

Roheline
PE RR37

Värvikaart: PUR

Valge
PUR RR20

Helehall
PUR RR21

Hall
PUR RR22

Tumehall
PUR RR23

Must
PUR RR33

Punane
PUR RR29

Telliskivipunane
PUR RR750

Tumepruun
PUR RR32

Okkaroheline
PUR RR11