Pakume laokaubana laias valikus sileplekki väikeste rullidena (25 m2) ja tahvlitena (1250×2000 mm). Soovi korral tahveldame pleki vastavalt teie mõõtudele ning katame pleki kaitsekilega.

Kasutusala:Plekksepatooted
Laius:kuni 1250mm
Saadavus:Rullis (25m2), tahveldatud, kiletatud
Materjali paksus:0,45mm – 1,20mm
Pinnakattematerjal:Z,AZ,PE,PUR
Terasemark:S280GD; DX51D; DX52D; DX53D

Tagamaks ranget vastavust Euroopa Liidu standarditele tarnime materjali hoolikalt valitud maailma suurimatest metallurgiatehastest. Kogu materjali tarneahel alates selle tootmisest kuni lõpp-produktini on dokumenteeritud ja hilisemalt kontrollitav vastavalt ISO 9001:2008 kvaliteedijuhtimise süsteemi osaks oleva tootmisohje tingimustele.

Materjalid

Pinnakate tsink (Z)

Katuseprofiilide tootmisel kasutatava pinnakatte mass on 350 g/m2 kohta, siseruumides võib kasutada ka 275 g/m2 massiga pinnakatet. Tsingitud terasplekki kasutatakse enamasti olukorras, kus pinnakatetele ei esitata erilisi nõudmisi. Tsingikihi vastupidavus sõltub tsingikihi paksusest ning materjali ümbritsevast keskkonnaklassist. Värvimata tsingi eluiga on kuni 20 aastat.

Pinnakate Alutsink (AZ)

Tsinkalumiiniumplekki saab üle värvimata kasutada kuni keskkonnaklassile C4 vastavates tingimustes. Tsinkalumiiniumplekil on isetaastumisvõime, mis muudab materjali kriimustuste põhjustatud korrosioonile vastupidavaks. Tsinkalumiiniumkate annab plekile kahekordse ülitugeva korrosioonikaitse. Tsinkalumiiniumplekk on pindvärvitavana tunnustatud Euroopa Standardi EN 10169-1 järgi väga heaks katuse- ja seinakattematerjaliks.

Pinnakate polüester (PE)

Polüester on sise- ja väliskasutuseks mõeldud kergesti vormitav pinnakate millel on vastav korrosiooni- ja kriimustuskestvus. Enimlevinud pinnakate Euroopas (sh Eestis). Polüesterkattega terasplekist toodetakse nii katuse- kui seinaprofiile, lisatarvikuid ning liistprofiile. Polüesterpinnakatte eeldatav eluiga on 50 aastat ning pinnakattele tootja poolt antavaks garantiiks 10 aastat.

Pinnakate PUR

Polüuretaan on sise- ja väliskasutuseks mõeldud kergelt reljeefne kvaliteetne pinnakate, millel on tootjapoolne 20 aastane materjali garantii ning eeldatav eluiga minimaalselt 50 aastat. Pind on eriti vastupidav jää ning lume, mehaanilise kulutuse ja päikese ultraviolettkiirguse vastu. Tegemist on väga hea materjaliga katuse- ja seinaprofiilide valmistamisel.

 

Värvikaart: Alutsink, tsink

Alutsink
Tsink

Värvikaart: Polüester

Valge
PE RR20

Helehall
PE RR21

Hall
PE RR22

Tumehall
PE RR23

Must
PE RR33

Punane
PE RR29

Telliskivipunane
PE RR750

Kollane
PE RR25

Tumepruun
PE RR32

Sinine
PE RR35

Beez
PE RR30

Okkaroheline
PE RR11

Heleroheline
PE RR36

Roheline
PE RR37

Värvikaart: PUR

Valge
PUR RR20

Helehall
PUR RR21

Hall
PUR RR22

Tumehall
PUR RR23

Must
PUR RR33

Punane
PUR RR29

Telliskivipunane
PUR RR750

Tumepruun
PUR RR32

Okkaroheline
PUR RR11