Materjalid ja profiilid

Tagamaks ranget vastavust Euroopa Liidu standarditele tarnime materjali hoolikalt valitud maailma suurimatest metallurgiatehastest. Kogu materjali tarneahel alates selle tootmisest kuni lõpp-produktini on dokumenteeritud ja hilisemalt kontrollitav vastavalt ISO 9001:2008 kvaliteedijuhtimise süsteemi osaks oleva tootmisohje tingimustele. Olly Terasprofilid AS poolt toodetavad teraspro¬ilid on testitud muuhulgas juhtivate rahvusvaheliste sertiftseerimis- ja katselaborite poolt, VTT Expert Services Ltd. (www.vttexpertservices.se ) ning SP Technical Research Institute of Sweden (www.sp.se) poolt.

OLLY info

Head infot me endale ei hoia ja vahel juhtub nii, et OLLY peab midagi tähtsat ütlema või teistega jagama. Teada sellest saad Sa siit.

OLLY katus ja tellimisprotsess

Olly katused on väga konkurentsivõimelise hinnaga – küsi pakkumist ja te üllatute meeldivalt. Te ostate otse kodumaiselt tootjalt – parim hind, parimad materjalid, kontrollitud kvaliteet!

OLLY spordiuudised

OLLY teeb ilma katusemaailmas, aga ühel õigel katusespetsialistil on ka muud hobid, mis katusespetsialisti vormis hoiavad. OLLY näiteks on kõva spordimees ja seepärast aitab kaasa ka teisetele terasägedatele spordisaavutustele.

Paigaldusest ja hooldusest

Oled Sa professionaalne ehitusmees või hakkaja peremees, enne kui teed, veendu et teed õigesti. Kui Sa OLLY lehelt vajalikku infot ei leia siis kirjuta või helista meile. Anname Sulle kvaliteetset katusenõu hea meelega!

Teraskatuste eelised

Katuse valikul on meie esimene soovitus alati pidada nõu spetsialistiga ja valida välja materjal, mis just Sinule kõige paremini sobib. Kui soovid ise eeltööd teha, siis siin saad tutvuda teraskatuse eelistega.