Pealtnäha lihtne küsimus, eriti juhul kui te pole oma kodus sadeveega seonduvaid probleeme märganud. Võite mõelda, kas vajate tõesti vihmaveerenne ja kas nende näol on tegemist hoone jaoks olulise komponendiga või on tegemist lihtsalt mingi dekoratiivse elemendiga, mis loovad teie maja räästa ümber ilusa ja puhta piirde?

Vihmaveerennid täidavad olulist funktsiooni, suunates vihmavee teie majast eemale, kuid enamasti ei saa te isegi aru, et nad seal on.  Hästi paigaldatud vihmaveesüsteem on teie kodu märkamatu kaitsja.

Meie kliimas vajavad kõik hooned katusele langeva sademevee kogumiseks ja majast eemale juhtimiseks head vihmaveesüsteemi. See aitab vältida fassaadi kahjustamist ning kaitseb vundamenti ja maja ümbrust räästaste all. Pikka aega vundamendi alla kogunev vesi võib aja jooksul põhjustada ulatuslikke kahjustusi. Suurema sajuga katuselt ilma vihmaveerennideta langev vesi pritsib nii maja soklile kui ka fassaadile. Enamus fassaadi materjale on poorsed, ning seega on veekahjustused kiired tekkima, olgu siis tegemist puidust- või kivist seinakattega. Lisaks võivad saada kahjustada ka maja ümbruse haljastus ning ega ka teil endal ei ole vihmasajuga koju jõudes meeldiv tuppa minna läbi katuselt tuleva veejoa.

OLLY Terasprofiilide vihmaveesüsteem CARACOL on välja töötatud nõnda, et need integreeruksid nii esteetiliselt kui funktsionaalselt ülejäänud katusega. CARACOL kujutab endast täiesti uut kompleksset katuse vihmaveesüsteemide tootevalikut. Mitmeaastane tihe koostöö plekkseppade ja teiste spetsialistidega on andnud hindamatuid teadmisi turu ootuste ja soovide vallas. Näiteks kui oluline on see, et vihmaveesüsteemi võiks paigaldada ükskõik millisele katusele, ilma et peaks tegema järeleandmisi esteetilistes või funktsionaalsetes omadustes. Lisaks pikale kasutuseale on süsteemi detailid omavahel väga täpselt sobitatavad, mistõttu on selle paigaldamine lihtne ja kiire. Asjatundlikkus ja kogemus üheskoos on võimaldanud luua dekoratiivse vihmaveesüsteemi, mis tagab katuselt vee ärajuhtimise lihtsalt ja tõhusalt.

Küsi pakkumist juba täna või vaata lisainfot:  https://www.olly.ee/tooted/umar-vihmaveesusteem/

Kas vihmaveerennid on tõesti vajalikud?