Suvi on ideaalne aeg uue katuse paigaldamiseks. Peamine põhjus on see, et suvisel ehitamise hooajal on ilm kõige kuivem ning katusetööd saab kiiresti ja järjest ära teha ilma, et see liiga pikalt pererahva igapäevaelu segaks. Uue katuse paigaldamise põhjuseid võib olla mitmeid: vana katus laseb vett läbi, vana katus ei näe enam hea välja või lihtsalt ei sobi enam kokku maja üldise välimuse ja olemusega. Mistahes põhjusel te katuse vahetust ette ka ei võtaks, soovitame, et see oleks sügiseks tehtud.

Sageli võtavad majaomanikud katuseremondi päevakorda alles siis, kui ilmnevad esimesed läbijooksud katusest ning sadeveed jõuavad aluskonstruktsioonidele või halvemal juhul ka juba läbi lae eluruumidesse. 

Selleks, et ennetada suuremaid läbijooksust tingitud kahjustusi ning vältida kasvavaid remondikulusid tuleks vanade katuste seisukorda hinnata kord aastas. Katusekatte seisukorrale saab anda esmase hinnangu visuaalse vaatluse teel. Katusekatet vaadates tuleks veenduda, et ei esine nähtavaid kahjustusi ega läbijookse ega sammaldumist ning et puuduksid vee vabale äravoolule takistused. Erilist tähelepanu vajavad läbiviikude (korstnad, antennid jne.) ning kaldpindade liitekohad (neelud, vintskapi ümbrused jne.).

Selleks, et te ei peaks katuse vahetust kümne aasta pärast uuesti ette võtma on mõistlik paigaldada endale vastupidav ning kaunis katus. Selleks on loomulikult teraskatus. Teraskatused on äärmiselt ilmastikukindlad ning nende keskmine eluiga on vähemalt 50 aastat.

 Teraskatust on võimalik teha just sellise kujuga ja värvi nagu te seda ise soovite, et ta sobiks kokku igasuguse majastiiliga. LIsaks kõigele eelnevale on ta väga keskkonnasäästlik, energiatõhus ning rahakoti sõbralik. Peale katuste on meilt võimalik soetada ka kõike muud katusega seonduvat nagu vihmaveesüsteemid ning katuse turvatooteid.

Võta kõik ühest kohast: Tutvu OLLY laia valikuga ning kui katus välja valitud, siis võta meiega julgesti ühendust ning kui kõik hästi läheb, siis saamegi teile uue katuse peale enne suuremate vihmade tulekut. 

Enne sügist katused korda