Enamus Eesti majade katuseid on suure kaldega ja hästi vaadeldavad. Seega on sageli just katus kogu maja üldilmest oluliseim osa. Hea peremees ei oota tänapäeval katusekattelt ainult funktsionaalsust vaid ka esteetilist naudingut. Katuse remont ei ole ainult väljaminek, vaid investeering kinnisvarasse. Ilus katus annab hoonele juurde lisaväärtust ja tõstab ehitise kui kinnisvaraobjekti hinda. Teraskatustel on lai erinevate profiilide ja värvide valik, mis aitab lihtsalt leida sobivaima katuse, mis sobiks esteetiliselt ümbritsevasse keskkonda.

Eramajade puhul kasutatakse enamasti Klassik- ja Kiviprofiil, kuid sageli leiab kasutust ka madalam trapetsprofiil T20. 

Suurtele hoonetele nagu näiteks korteriühistud, korrusmajad ja teised, mille katus ei ole nii silmapaistev, sobivad enamasti tugevad ja vastupidavad trapetsprofiilid. Laohooned ja Põllumajandushooned saavad enamasti katusekatteks kõrgema lainega trapetsprofiili T45. 

Valikuvõimaluste ja orienteeruva eelarve osas on soovitav konsulteerida katusetööde teostajaga. OLLY Terasprofiilid AS-l täitub tänavu juba kahekümnes tegevusaasta mille jooksul oleme müünud üle 20 000 katuse. Meie katuseid leiab tänaseks lisaks Eestile veel Soomes, kus on tänaseks üle pooletuhande OLLY katuse. Vähemal määral leiab OLLY katuseid veel ka Rootsis, Norras, Lätis ja Leedus. Kaugematest kohtadest on OLLY katused jõudnud välja ka Saksamaale ja Prantsusmaale. Seega omame piisavalt kogemust, et olla kõigile ja alati usaldusväärseks partneriks uue katusekatte valimisel ja paigaldamisel. 

Teraskatuste tootja ja paigaldajana pakume tasuta konsultatsiooni ja eelarve koostamist. Paigaldusega objektidel käime tasuta ka kohapeal mõõtmas.

Terasprofiilide lai kasutus.